Jak manicure Wola to tylko hybrydowy

Nie od dzisiaj wiemy, że każda z kobiet chce wyglądać pięknie, jak i także wyjątkowo. Nie zawsze jednak mamy możliwości oraz na tyle czasy, aby zadbać perfekcyjnie o każdy szczegół swojego wyglądu. W przypadku manicure mamy jednak genialny sposób. Tym sposobem jest manicure hybrydowy. Jest to rozwiązanie ściśle rewolucyjne oraz unikalne.


Najnowszy trend

Hybrydowy manicure wola https://ohmani.pl/manicure/ jest w zasadzie najnowszym trendem w samej kosmetyce paznokci. Manicure Wola umożliwia nam wydłużenie efektu stylizacji aż do trzech tygodni. Jest to metoda stylizacji paznokci, w które jest wykorzystywane połączenie dwóch znanych doskonale preparatów. Chodzi o lakier do paznokci oraz żel do manicure.

Hybrydowy manicure Wola polega na nałożeniu bazy, kolorowego lakieru oraz także nawierzchniowego preparatu. Każda z tychże warstw jest oczywiście utrwalana pod specjalną lampą. Sama długość naświetlania paznokci jest zależna od producenta, a także od rodzaju lampy oraz także lakieru. Czas utwardzania jest naprawdę różny. Jedno jest pewne – hybryda jest niezmiernie trwała oraz wytrzymała.